Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wyłuzdana he he, czyli wypieła się z uzdy? To może wysprzęglona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kurcze ! Ta na zdjęciu to moja żona ! A mówiła , że jedzie na szkolenie z firmy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosto napisał:
taaa biedna kur... bo ktoś ją zmusił do tego!! kolejna wyłuzdana panienka która liczy na łatwą kasę i tyle . sama na to zapracowała.proste
Problem panienki bierze sie od alfonsa. Ten ten h... boi się łapek pobrudzić uczciwą pracą. Spuścić takiemu łomot zeby przez kilklat s... pod siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się dowiedziały że tyle można zarobić to jutro napewno będzie tam w czym wybierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odważna kobieta, ile innych stoi przy drogach, zbiera w japę i nic nawet nie piśnie... a że tyłkiem zarabia, jej prywatna sprawa, Polska to nie Watykan (jeszcze), więc jej wolno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jacy tu wszyscy święci. Ciekawe kto w takim razie korzysta z usług tej Pani. Pewnie właśnie tacy najwięcej tu krzyczą jakie to ona ścierwo, bo zapłacić jej musieli a chcieli darmo. Dla mnie bardziej obrzydliwi są faceci korzystający z usług takich Pań. Potem wracają do domku i nieświadome żony syfami zarażają. Hipokryzja Panowie, hipokryzja. Zresztą jak zawsze jeśli chodzi o te sprawy (on przecież to zdobywca ale ona już to szmata mimo, że obydwoje robią to samo....). Ech ta podwójna moralność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiedziałem, że tyle mogą zarobić dziennie ! dobrze,że to napisaliście teraz będę wiedziała za co się wziąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiedziałem, że tyle mogą zarobić dziennie ! dobrze,że to napisaliście teraz będę wiedziała za co się wziąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zarobek jak każdy inny a co zmydlii się brosia ,czy co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można oceniać tej kobiety niepopieram takiej pracy ale zbierając złom nie zarobi tyle a byc może ma dzieci sama i własnie ta praca daje im chleb sami wiecie jak jest z pracą teraz cięzko a żyć trzeba nie oceniajmy nie znają sytuacji życiowej tej kobiety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania 1995r napisał:
nie wiedziałem, że tyle mogą zarobić dziennie ! dobrze,że to napisaliście teraz będę wiedziała za co się wziąć.
Aniu w jednym poście jesteś mężczyzną i kobietą. Czyżby obojnak? To nie masz większych szans na ten przydrożny biznes. Ale ...???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Róża napisał:
Aniu w jednym poście jesteś mężczyzną i kobietą. Czyżby obojnak? To nie masz większych szans na ten przydrożny biznes. Ale ...???
moze nowy zawod tirowiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
limo napisał:
moze nowy zawod tirowiec
profesja stara jak "świat", jak ją zwą tak zwą - wiadomo o co chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Róża napisał:
profesja stara jak "świat", jak ją zwą tak zwą - wiadomo o co chodzi.
no ale zawsze kojarzaca sie z kobietami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
limo napisał:
no ale zawsze kojarzaca sie z kobietami
Bez udziału mężczyzn to raczej niemożliwe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego sa tacy co sie sprzedaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzucam stołek w ratuszu i idę pracować do lasu w Konopnicy.Te same pieniądze i szacunek większy z wykonanych inwestycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
limo napisał:
dlaczego sa tacy co sie sprzedaja
cholera...a ja tak bez uczucia nie potrafię, ale może to dobrze. ZA ŻADNE PIENIĄDZE!!! NIC na sprzedaż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
srajduśbajduś napisał:
O jacy tu wszyscy święci. Ciekawe kto w takim razie korzysta z usług tej Pani. Pewnie właśnie tacy najwięcej tu krzyczą jakie to ona ścierwo, bo zapłacić jej musieli a chcieli darmo. Dla mnie bardziej obrzydliwi są faceci korzystający z usług takich Pań. Potem wracają do domku i nieświadome żony syfami zarażają. Hipokryzja Panowie, hipokryzja. Zresztą jak zawsze jeśli chodzi o te sprawy (on przecież to zdobywca ale ona już to szmata mimo, że obydwoje robią to samo....). Ech ta podwójna moralność.
Dokładnie, zgadzam się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczciwy napisał:
Policja działa za kasę z podatków uczciwych ludzi, więc nie powinna zajmować się skargami jakiegoś odpadu. Jak dla mnie mógłby ją nawet zabić, jednego pasożyta społecznego byłoby mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...